Arıcılık

İstanbul Arıcılık

istanbul aricilik

İstanbul ilinde arıcılık yapmaktayız. Arıcılık adına her türlü arı malzemelerinin bir araya getirdiğimiz dükkanımızda sizlere her zaman ucuz ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Uzun yıllardır arıcılık yaptığımız bu sektörde İstanbul Arıcılık olarak Ümraniye ilçesinin Dudullu mevkiinde faaliyet göstermekteyiz. Dükkanımız her gün açık olup, sizlerin hizmetindedir.

Mevsimsel olarak arı satışı yaptığımız çalışmalarımızda düzenli ve daimi olarak İstanbul’daki arıcılık dükkanımızda da arıcılık malzemeleri satışını yapmaktayız. Arıcılıkta kullanılan her türlü malzeme bulunmaktadır. Yapmanız gereken google haritalara Avrasya Arıcılık yazarak gelebilirsiniz. Yada iletişim kısmında bulunan telefon numaralarımızı arayarak konum isteyebilirsiniz.

İstanbul Arıcılık Dükkanımızda şunları yapmaktayız;

Arıcılık malzemeleri: Arı kovanı, petek, bal mumu, arı keki, bal saklama kapları, mum eritme kazanları, mum sıkma presleri, bal süzme makineleri, bal dinlendirme kazanları, kabarmış petek ve bunun gibi yüzlerce ürünü bir arada bulabildiğiniz bir yerdir. Aynı zamanda uygun fiyat şartları ile sizlere sunuyoruz.

istanbul aricilik 2

Paket arı satışı: Satılık arı olarak yaptığımız bu çalışmada çerçeve sayılarına göre arı satışı yapmaktayız. Hem paket arı hemde çerçeve usülü satışımız vardır. Paket arı olarak, ortalama 7-8 çerçeveden silkelediğimiz arıları arı taşıma kutularına doldurarak teslim etmekteyiz. Bu şekilde silkelediğimiz bir arı ise ortalama 1,5 kg gibi ağırlığında gelmektedir. Yine çerçeve hesabı olarak 7-8 ve 9 çerçeveli olmak üzere satışı yapılmaktadır. Hem İstanbul arıcılık dükkanından hem de Türkiye geneli olarak kendi araçlarımız ile teslimatlar yapılmaktadır.

istanbul aricilik 1

Ana arı satışı: Yine mevsime bağlı olarak üretimi yaptığımız ana arıların satışını yapmaktayız. Ana arı ırklarına göre hem istanbul arıcılık dükkanında hemde kargo ile Türkiye’nin her yerine kargo ile göndermekteyiz. Kargodaki kayıplar ve ölümler bize aittir. Arıcılık dükkanımızı da gelip ana arı alabilirsiniz.

istanbul aricilik 3

İstanbul arıcılık dükkanı için soracağınız sorularınız olursa lütfen aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere her zaman sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir