Öncelik olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Avrasya Arıcılık mobil uygulaması yayınlandı…
avrasya aricilik uygulama

Biz Kimiz?
Arıcılık sektörüne olan yolculuğumuz Sinop ilinin Dikmen ilçesinde başlayan bu gayret İstanbul ilinin Ümraniye ilçesinde bulunan Dudullu semtinde dükkan açmamıza vesile olmuştur. Uzun yıllardır arı ve ana arı satışı yaptığımız sektörde son yıllarda da sizlere daha iyi hizmet verebilmek için arı malzemeleri satışına başlamış bulunmaktayız.

Sitemizde paydaşlarımıza göre daha uygun fiyata alış veriş yapabileceğiniz gibi N11, Trendyol, Gittigidiyor, Pttavm, Hepsiburada e-ticaret sitelerinde Avrasya Arıcılık diye aratarak sipariş verebilirsiniz ama komisyon oranlarından dolayı Avrasya Arıcılık sitemize kıyasla büyük e-ticaret sitelerinde biraz pahalı olmaktadır.

Paket arı ve ana arı satışımız da vardır. Paket arı ve ana arı ile ilgili daha fazla bilgi için Ana Arı Gen firmanın sitesinden bilgi edinebilirsiniz.

Sitemiz bulunan arıcılık malzemeleri siparişi verebilirsiniz. Ürün siparişlerini hem kredi kartı ile hem havale/Eft olarak aynı zamanda kapıda ödeme şeklinde ürün teslim alabilirsiniz. Ürün bilgilerinizi Hesabım sayfasından takip ediniz.

Ürün siparişinizi verdikten sonra kargolar 1 ila 2 gün içinde kargoya verilir. Yine sorularınız olursa ilgili ürünün yorumlar kısmından veya iletişimdeki telefon numaralarından her zaman sorabilirsiniz. Bütün arıcılık malzemeleri dükkanımızdan direk kargo yapılmaktadır.

6 yorum “Hakkımızda

 1. Avatar Edalat dedi ki:

  Selam abi, sana arı zehri satmak istiyorum, mümkün mü değil mi?

  1. Avatar Avrasya Arıcılık dedi ki:

   İletişim numaralarından bizlere ulaşın konuyu değerlendirebiliriz.

 2. Avatar Nurettin Durak dedi ki:

  Adıyamanın gerger ilçesinden yazıyorum arı alma durumunda ilçe ye kadar getiriyormusunuz bide indirdiğiniz gibi açıp kontrol edebiliyormuyuz ücreti getirdiğiniz gibi elden ödeme yapsam olurmu

  1. Avatar Avrasya Arıcılık dedi ki:

   Evet getirmekteyiz. O an kontrol etme şansınız yok ama bir sorun çıkması durumunda resmini çekip atınız. Arı satışı Ana Arı Gen firması ile irtibata geçebilirsiniz.

  2. Avatar Mustafa dedi ki:

   Hayırlı akşamlar usta elinizde Muhsin dagaroglunun kitapi elinizde mevcut mu

   1. Avatar Avrasya Arıcılık dedi ki:

    Malesef bitmiştir. Yakın zamanda baskısını yapacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir