Hakkımızda

Öncelik olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Avrasya Arıcılık olarak uzun yıllardır sektörün içinde olan bir firma olarak sizlere daha iyi hizmet vermeye çalışmaktayız. Paket arı ve ana arı satışımız da vardır.

Sitemiz bulunan arıcılık malzemeleri siparişi verebilirsiniz. Ürün siparişlerini hem kredi kartı ile hem havale/Eft olarak yapabilirsiniz. Ürün bilgilerinizi Hesabım sayfasından takip edebilirsiniz.

Ürün gönderimleri 1 ila 3 gün içinde kargoya verilir. Yine sorularınız olarsa ilgili ürünün yorumlar kısmından sorunuz. Arıcılık sektöründe çok fazla ürün olduğu için bütün ürünleri bir araya getirmek bazen zaman alabiliyor. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz. Gittigidiyor mağazamızda ürün fiyatları normaldir. Sitemizde fiyatlar diğer sitelere göre uygundur.

Hızlı Kargo

Sipariş verdiğiniz ürünler hızlı bir şekilde kargolanır.

100% paranız garanti altında

Paranız bizimle garanti altında ve her türlü iade hakkınız vardır.

7/24 Müşteri Desteği

Bizlere gece gündüz her zaman WhatsApp hattımızda yazabilirsiniz.
0
+
BİRLERCE YORUM
0
+
BİZİMLE ÇALIŞANLAR
0
Saat
MÜŞTERİ DESTEĞİ
0
+
GELİP ÇAYIMIZI İÇENLER
0
%
GERİ DÖNÜŞLER...

Comments (2)

 • Nurettin Durak Cevapla

  Adıyamanın gerger ilçesinden yazıyorum arı alma durumunda ilçe ye kadar getiriyormusunuz bide indirdiğiniz gibi açıp kontrol edebiliyormuyuz ücreti getirdiğiniz gibi elden ödeme yapsam olurmu

  Şubat 27, 2020 , 8:25 pm
  • avrasyatr Cevapla

   Evet getirmekteyiz. O an kontrol etme şansınız yok ama bir sorun çıkması durumunda resmini çekip atınız. Arı satışı Ana Arı Gen firması ile irtibata geçebilirsiniz.

   Şubat 28, 2020 , 5:28 pm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir