Kargo ücreti hakkında: Bazı ürünlerde kargo ücretsizdir. Ücretsiz olan ürünlerin içeriğinde ücretsiz olduğu yazmaktadır. Ürünün büyüklüğüne bağlı olarak 7 TL ila 20 TL arasında değişebilir. Kitaplarda kargo ücreti yoktur. Kargo ödemesini teslimatta ödeyebilirsiniz.

Siparişinizi teslim almadan kurye yanınızdayken mutlaka kontrol ediniz. Kuryenin paketi açtırmaması göz önünde bulundurulduğunda, paketi hafifçe sallayarak ses gelip gelmediğini kontrol ediniz. Zarar görmüş ise kabul etmeyerek iade ediniz, tarafımızdan ücretsiz yenisi gönderilecektir. Teslim alınan kargolar sağlam olarak teslim alınmış demektir ve itirazlar kabul edilmeyecektir.

Kargom ne zaman ulaşır?

Siparişinizin 1 – 3 iş günü içinde ilgili Kargo ile sevkiyatı sağlanır. Yoğunluğa bağlı olarak ve doğal afet, savaş, yangın, terör vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkendir. Duruma göre bir haftayı da bulabilir.

Kargo ücretiniz ne kadar?

Sipariş verme işlemi sırasında tutar faturanıza yansıtılmaktadır.

Siparişimi teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Lütfen ürününüzü teslim alırken ürün ambalajını açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz.

Teslimat anında ben yoksam sipariş kime teslim edilir?

Siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, ancak 1. dereceden akraba olduğu ispat edilirse, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Teslimat anında adreste kimse bulunamazsa ne olacak?

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz avrasyaaricilik.com.tr’e iade edilir.

Teslimatta gecikme olduğunda ne yapmalıyım?

Eğer siparişinizin teslim edilmesi 1-5 iş günü dışındaysa, info@avrasyaaricilik.com.tr adresinden sipariş numarasınızı bildirerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtdışına teslimatınız var mı?

avrasyaaricilik.com.tr aracılığıyla verilen siparişlerin teslimatı, şu anda Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.

Comments (2)

 • Mohammed Khorshid Cevapla

  Bir hafta önce sipariş vermiştim hala gelmedi verdim sipariş numune olarak aldım ona göre toptan alacağım

  Mart 16, 2020 , 10:23 am
  • avrasyatr Cevapla

   Kargonuzu mng kargoya 12 Mart tarihinde verilmiştir. Takip no: 698143896083

   Mart 16, 2020 , 6:19 pm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir