Arıcılık

Arıcılık Malzemeleri İstanbul

istanbul aricilik malzemeleri

Avrasya Arıcılık malzemeleri olarak İstanbul ilinde faaliyet göstermekteyiz. Arı malzemeleri adına ne arıyorsanız bizde bulabilirsiniz. İster arı dükkanımıza gelin, isterseniz köye kadar kargo ile göndermekteyiz. Yapmanız gereken ürünlerini seçip bizlere bildirmeniz yeterlidir. Aynı zamanda kapıda ödeme imkanı ile her türlü arı ürünleri ve malzemelerini bizlerden tedarik edebilirsiniz.

Arı dükkanımız adres olarak; Ümraniye/Dudullu meydan bulunmaktadır. Haritalardan Avrasya Arıcılık olarak yazdığınız zaman direk gelebilirsiniz. Dudullu metroya 100-150 metre uzaklıktayız. Bulunduğumuz sokakta Özel Hekimler Tıp Merkezi bulunmakta olup, aynı sokaktayız.

Aşağı Dudullu Mah. Kevser Sok. No:23/A Dudullu/Ümraniye/İstanbul
WhatsApp’tan konum almak için tıklayın…

Çalışma saatleri: Haftanın 6 günü açık olmaktayız. Çok uzaktan geliyorsanız yine arayın. Pazar günleri kapalıyız.

istanbul aricilik malzemeleriPaket arı ihtiyaçlarınız olursa, çerçeve sayısına göre dükkanımızdan ve adreslerinize kadar teslimat yapmaktayız. İstanbul için hızlı teslimatta yapılmaktadır. Aynı gün içinde istediğiniz malzemeler adresinize gelsin. Ülkemizde özellikle İstanbul ilinde yapılan arıcılık fuarlarına da katılmaktayız, bizleri o fuarlarda standımızı ziyaret ederek çayımızı içebilirsiniz.

Ana arı olarak ihtiyacınız olursa, yine dükkanımızda gelip alabilir ve adresine kadar kargo ile her noktaya gönderim yapmaktayız. Kargoda olan ölüm ve kayıplardan bizler sorumluyuz, bize resmini çekip atmanız yeterlidir. Siz isteyin biz gereken her türlü kolaylığı sağlamaktayız.

Son olarak İstanbul arıcılık malzemeleri konusunda A’dan Z’ye her türlü ihtiyacınız karşılamak için hizmetinizdeyiz. Arı malzemeleri konusunda sorularınız olursa bizeler aşağıdaki yorumlar kısmından veya telefon numaralarımızdan her zaman sorabilirsiniz.

avrasya arıcılık malzemeleri istanbul

İstanbul’da arıcılık malzemeleri satan yerler arasında arıcılık ekipmanları, arı kovanları, petekler, arı bakımı için giysiler ve diğer arıcılık gereçlerini firmamızda bulabilirsiniz. Ayrıca, çeşitli bitki örtüsü ve iklim koşullarına uygun arı ırkları da bu tür mağazamızda bulabilirsiniz. Sezona bağlı olarak erken ilkbaharda ana arı ve normal çerçeve usulü arı satışı yapmaktayız.

Mağazamızda arıcılık konusunda her türlü malzemeyi bulmak mümkün olduğu gibi arıcılık konusunda da yardımcı olmaktayız. Yine bu işi yapacaksanız bizden veya başka bir tercihiniz olduğu  zaman İstanbul’da arıcılık malzemeleri satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar şunlardır:

 • Malzemeleri güvenilir bir firmadan satın almanız önemlidir. Sizi doğru ve bilinçli yönlendirmesi gerekir.
 • Malzemeleri satın almadan önce, ihtiyaçlarınızı iyi belirlemeniz gerekir. Çünkü yeni başladığınız öngörelim gereksiz malzeme almayınız.
 • Malzemeleri satın alırken, kalite ve fiyat karşılaştırması yapmak faydalı olacaktır. Çünkü günümüz tasarruf devri olduğu için ne kadar uyguna ve kaliteli alabilirseniz bireysel ekonominiz için çok önemli.

Arıcılıkta kullanılan malzemeler, arıların sağlığı ve verimliliği için oldukça önemlidir. Bu nedenle, malzemelerin kaliteli ve doğru bir şekilde seçilmesi gerekmektedir ki bu konuda sizi arıcılık malzemeleri satan ve yönlendiren firma sahibi ve çalışanları yardımcı olacaktır. Yine İstanbul ilinde arıcılık yapıyorsanız sormanız gereken sorular olursa lütfen bize her zaman yorumlar kısmından veya iletişim kısmındaki telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

aricilik malzemeleri istanbul 3

4 yorum “Arıcılık Malzemeleri İstanbul

 1. Avatar Yusuf Güngör dedi ki:

  Size nasıl ulaşa bilirim

  1. Avatar Avrasya Arıcılık dedi ki:

   İletişim kısmındaki telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Ümraniye Dudullu da mağazamız bulunmaktadır.

 2. Avatar yusuf çelikkol dedi ki:

  merhaba Formik asit bulunur mu?

  1. Avatar Avrasya Arıcılık dedi ki:

   Evet bulunmaktadır. Yukarıda bulunan arama kısmına formik asit diye yazın çıkacaktır. iyi günler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir