Arıcılık Malzemeleri İstanbul

Arıcılık Malzemeleri İstanbul

Arıcılık Malzemeleri İstanbul

Arıcılık Malzemeleri İstanbulAvrasya Arıcılık malzemeleri olarak İstanbul ilinde faaliyet göstermekteyiz. Arı malzemeleri adına ne arıyorsanız bizde bulabilirsiniz. İster arı dükkanımıza gelin, isterseniz köye kadar kargo ile göndermekteyiz. Yapmanız gereken ürünlerini seçip bizlere bildirmeniz yeterlidir. Aynı zamanda kapıda ödeme imkanı ile her türlü arı ürünleri ve malzemelerini bizlerden tedarik edebilirsiniz.

Arı dükkanımız adres olarak; Ümraniye/Dudullu meydan bulunmaktadır. Haritalardan Avrasya Arıcılık olarak yazdığınız zaman direk gelebilirsiniz. Dudullu metroya 100-150 metre uzaklıktayız. Bulunduğumuz sokakta Özel Hekimler Tıp Merkezi bulunmakta olup, aynı sokaktayız.

Aşağı Dudullu Mah. Kevser Sok. No:23/A Dudullu/Ümraniye/İstanbul
WhatsApp’tan konum almak için tıklayın… 

Çalışma saatleri: Haftanın 7 günü açık olmaktayız. Çok uzaktan geliyorsanız yine arayın.

Arıcılık Malzemeleri İstanbulPaket arı ihtiyaçlarınız olursa, çerçeve sayısına göre dükkanımızdan ve adreslerinize kadar teslimat yapmaktayız. İstanbul için hızlı teslimatta yapılmaktadır. Aynı gün içinde istediğiniz malzemeler adresinize gelsin. Ülkemizde özellikle İstanbul ilinde yapılan arıcılık fuarlarına da katılmaktayız, bizleri o fuarlarda standımızı ziyaret ederek çayımızı içebilirsiniz.

Ana arı olarak ihtiyacınız olursa, yine dükkanımızda gelip alabilir ve adresine kadar kargo ile her noktaya gönderim yapmaktayız. Kargoda olan ölüm ve kayıplardan bizler sorumluyuz, bize resmini çekip atmanız yeterlidir. Siz isteyin biz gereken her türlü kolaylığı sağlamaktayız.

Son olarak İstanbul arıcılık malzemeleri konusunda A’dan Z’ye her türlü ihtiyacınız karşılamak için hizmetinizdeyiz. Arı malzemeleri konusunda sorularınız olursa bizeler aşağıdaki yorumlar kısmından veya telefon numaralarımızdan her zaman sorabilirsiniz.

avrasya arıcılık malzemeleri istanbul

Düşünceniz Nedir

Mail adresiniz kimse ile paylaşılmayacaktır. Alanları doldurmanız gerekmektedir. *