Arıcılık

Cihan Arıcılık

cihan arıcılık

Cihan Arıcılık olarak Avrasya Arıcılık markası altında iş yapmaktayız. Yaptığımız çalışmaları sıralamak gerekirse arıcılık malzemeleri, paket arı ve ana arı olmak üzere 3 koldan iş yapmaktayız.

Cihan Arıcılık ülkemizde 3 noktada şubesi olan büyük bir arıcılık kurumudur. Arıcılık malzemeleri olarak A’dan Z’ye her türlü malzeme bulunmaktadır. Arı maskesinden tutun kovanına kadar 300 çeşit ürünü e-ticaret sayfasında bulabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz arı malzemesi 1 ila 3 gün içinde kargolaması yapılmaktadır. Daha sonra müşteriye gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır.

İkinci bir çalışması olan cihan arıcılık kurumunun ana arı üretim çalışmasıdır. Üretmiş olduğunuz ana arılarını ülkemizin her yerine kargo vasıtası ile her yere gönderilmektedir. Damızlık kolonilerden elde edilen ana arıların melez olarak yani f1 olarak üretimi yapılanlar siz değerli müşterilere teslim edilmesidir.

Üçüncü bir çalışması olan cihan arıcılığın paket arı üretimidir. Paket arıcılık olarak çerçevelerden silkelenen arılar plastik kutulara konularak kendimiz araçlarımız ile tüm Türkiye’nin her yerine birebir teslimat yapılmaktayız. Aynı zamanda çerçeveli olarak yani 7-8-9 çerçeveli olarak plastik kutularına konular çerçeveli arıları her yere özel araçlar ile sevkiyatı yapılmaktadır. Kovanı olmayanlar için ise sıfır arı kovanına aktarılmış halde de gönderimi yapılır. Cihan Arıcılık olarak genel bilgilendirme yaptık yine sorularınız olursa aşağıdaki yorumlar kısmından sorabilirsiniz.

2 yorum “Cihan Arıcılık

  1. Avatar Bahtiyar kor dedi ki:

    Arı malzemesi almak istiyorum istanbuldayım toptan dükkanım var.ararmısınız.

    1. Avatar Avrasya Arıcılık dedi ki:

      Ümraniye Dudulludayız. Dükkanımıza bekleriz. Konuma Avrasya Arıcılık yazarak gelebilirsiniz. Dudullu metro ve otobüs durağına 100 metre mesafedeyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir