Arıcılık, Bal Fiyatları

2023 Yılı Bal Fiyatları

2023 yili bal fiyatlari 2

Kendi balımızı fiyatını kendimiz belirleyelim…

Ürettiğiniz ve sattığınız balın fiyatını aşağıdaki yorumlar kısmına yazarak açıklayabilirsiniz. Burada yazdığımız fiyatlar yöresel ve ürün bazlıdır. Sende kendi yörendeki balın değerini belirleyerek fiyatları yazabilirsiniz.

Her yıl düzenli olarak açıklamış olduğumuz bal fiyatlarını bu yıl için yani 2023 yılı için bal fiyatları hakkında bilgiler vereceğiz. Bizim buraya yazdığımız fiyatlar doğal bal üretimi yapan arıcılarımız için geçerli olacaktır. Yüksek rekoltede bal üretimi yapan arıcılarımız için fiyatları piyasa fiyatına göre daha düşük olmaktadır. Çünkü bu tarz bal üretimi yapılırken doğal olarak dışarıdan ilave olabileceği için tam olarak fiyat belirtmek yanlış olur. Bizim yazacağımız fiyatlar doğal olarak köyünde, yaylasından ve ovasında arıcılık yapan çiftçiler için geçerli olan 2023 yılı bal fiyatları olacaktır.

Eğer üreticiyseniz ve balınızı satmak istiyorsanız aşağıdaki yorumlar kısmından bilgileriniz bırakırsanız, bir çok alıcı sizlere ulaşabilir. Aşağıdaki formatı olduğu gibi kopyalayıp yorumlar kısmında düzenleyerek kendi bilgilerinizi yazınız.
Adı soyadı:
(gerçek kişi olduğunuzu gösterin)
Telefon No:
(güncel telefon numarası olsun)
Üretim İli:
(balınız hangi ilde üretiyorsunuz)
Fiyatınız:
(şu bal şu fiyat yazın)
Açıklama:
(balınızı reklamını yapın, şurada şu şekilde üretimi yapmaktayız vs. detaylar veriniz)

2023 bal fiyatlari

Bal fiyatlarına girmeden önce, eğer düzenli olarak aileniz ile bal tüketiyorsanız ilk önce bal almanız gereken kişiler çevrenizde bildiğiniz arıcılar olsun. Bildiğiniz kişi hem doğal olarak üretimi yapabilir eğer kişiliğini de biliyorsanız tabi ki. Hem bu şekilde ilk üreticiden aldığınız için ekonomik olarak ona da destek olarak daha fazla üretim yapmasına yardımcı olabilirsiniz. Yine bu şekilde çevrenizde gerçek bir arıcı yok ise memleketinizde bildiğiniz ettiğiniz insanlar almaya çalışın ki küçük arıcıyı daha fazla üretime teşvik edelim.

Bal içerik olarak bölge bölge farklılık göstermektedir. Ülkemizde 7 tane bölge var ve her bölgenin bal aroması farklı olmaktadır. Bazı bölgelerde iller arasında da farklılık göstermektedir. Siz hangi yörenin insanıysanız ve daha önce hangi balı yiyip damak tadınıza onu alıştırdıysanız o tarz bir bal bulduğunuz da işte gerçek bal bu diyeceksiniz. Aynı balı başka bir yöredeki insan yese farklı yorum yapabilir. Bundan dolayı balınızı satarken ve alacaksanız ona göre fiyat dengesini kurabilirsiniz.

Petek Balı (Petek): 300-350 TL
Petek bal olarak ifade etmeye çalıştığımız standart dışarıda gördüğünüz A4 kağıdı gibi olan balların hepsine petek bal olarak adlandırılır. Bu balların üretildiği yöreye göre farklı isimler almaktadır. Örneğin, ıhlamur balı gibi ama tek çiçeğin yoğun olduğu yerlerde arılar tam peteği dolduramadığı için petek ile satılmaz bal süzüldükten sonra satılır. Bunda dolayı petek ballar genel olarak yayla çiçeklerinin yoğun olduğu yerlerde güzel sırlama yaparak iyi bal çıkar. Bütün çiçeklerin yoğun olduğu yayla ve ovalarda bütün petek gözlerini arılar bal ile doldurur. Bu şekilde dolu olarak petek bal satın alabilirsiniz.
petek bal 2023 scaled

Çiçek Balı (Süzme): 375-400 TL
Bütün çiçeklerin hepsinden bulunduğu yörede olan baldır. Genel olarak ovalarda ve yaylalarda olan ballardır. Binbir çeşit çiçeğin bulunduğu dağlardan derlenen bütün ballara biz çiçek balı demekteyiz. Bu balı petek olarak sağımı yapıldıktan sonra özel imal edilmiş bal süzme makineleri ile petekler bal alınarak süzme olarak satışa sunulmaktadır. Belirli bir yöreden belli bir çiçeğin ağırlıklı olduğu yerde o yörede hangi çiçek yoğunluktaysa onun ismi ile anılır. Örneğin, lavanda ve kestane balı gibi ballarda bulunmaktadır. Bunları da yine kendi ismi ile aşağıda yazacağız.
2023 suzme bal

Kestane Balı: 600-750 TL
Kestane ağaçlarının yoğun olduğu sahil şeritlerinde olmaktadır. Besin değeri olarak yüksek olmaktadır bundan dolayı tedavi amaçlı da yenilmektedir. Biraz acı bir tadı olduğundan herkes yiyemeyebilir. Marmara ve Karadeniz yörelerinde üretimi daha fazla olmaktadır.
2023 kestane bali scaled

Karakovan Balı (Petek): 500- 600 TL
Karakovan balı olarak satış tekniği diyebiliriz. Tamamen peteğin şeklinin yuvarlak olması onun karakovan balı haline getirmektedir. Burada bilinmesi gereken gerçek çiçeklerden üretilip üretilmediğidir. Bu yazımızın en başından da dediğimiz gibi her şeyi başı kişiliğini bildiğiniz gerçek arıcılardan ürün almaya özen gösterin. Tabi internette bildiğiniz güvendiğiniz yerlerden de alabilirsiniz. Karakovan balı iki türlü olmaktadır. Birinci aşağıdaki resmini paylaştığımız daire şeklinde kasnak ile diğeri ise tamam kütük eski kovanlardan yapılan bal üretimidir. Diğer peteklerden farkı ise bal peteğin arasında suni peteğin olmamasıdır. Genel olarak petek ballarında arada A4 kağıdı şeklinde hazır mum olup arı iki tarafını kabartarak bal ile doldurmaktadır. Karakovan balı üretiminde ise arı tamam kendi yapıyor belki arıya yol göstermek anlamında yani nasıl ve hangi yöne doğru bal yapacağını belirlemek için 2-3 cm boyutunda bal mumu takılabilir.

karakovan bali scaled

kasnak karakovan bali scaled2023 yılı bal fiyatları ile bilgiler vermeye çalıştık. Hem bal fiyatlarını hemde alacağınız balların özellikleri hakkında detaylar verdik. Sizlerde üreticiyseniz aşağıdaki yorumlar kısmından bilgilerinizi bırakın, sitemize gelen ziyaretçiler sizleri arayarak bal isteyebilirler. Yapmanız gereken ürettiğiniz ürün hakkında biraz detay verin ki, sattığınızı bilelim.

55 yorum “2023 Yılı Bal Fiyatları

 1. Avatar MUSA dedi ki:

  Adı soyadı: Musa YILDIZ
  Telefon No: 0 (535) 552 48 54
  Üretim İli: Kocaeli
  Fiyatınız: Süzme 1kg 1200tl. Petek 1kg 1000tl.
  Açıklama: Kocaeli’de üretimi yapılan %100 doğal ıhlamur ve kestane karışımı balıdır. Elimde 150kg bal bulunmaktadır. Toptan alımlarda fiyat desteği sağlanır.

 2. Avatar Güner dedi ki:

  2023 sezonu Erzincan Çayırlı bölgesi 8 ton petek ve karakovan balım var yiyenin tadına doyamayacağı mükemmel kokulu şifa dolu ballarımın petek bal 150 karakovan 200 tl 0534 057 44 80

 3. Avatar SADIK AYDOĞAN dedi ki:

  2023 sezonu ağrı yöresi satılık 8 ton civarı petek ve karakovan balım mevcuttur. Petek kg 140 tl. Karakovan kg fiyatı 200 tl. Telefon no 536 795 79 43

 4. Avatar www.arici.yasar dedi ki:

  Çiçek balı Selendi.Çam balı izmir. Teneke 27kg.toptan satış Çiçek teneke 3500tl Çam teneke 4500tl. Yer izmir.05368441016

 5. Avatar Fuat bulut dedi ki:

  Fuat bulut
  05364399879
  Ardahan-Cildir
  350 TL kg
  Çıldırın yüksek kesimlerinde binbir çiçekten aldigimiz lezzet ile bir yiyenin bir daha yediği şifa niyetinde bal.

 6. Avatar Kayra dedi ki:

  Adı soyadı: Muhammed Kayra Suna
  Telefon No: 0 (542) 890 30 69
  Üretim İli: Kastamonu-İstanbul
  Fiyatınız: 300₺ kg fiyatıdır.
  Açıklama: Kastamonu ve İstanbul’da üretimi yapılan orijinal çam balıdır. Şişe fiyatı 300₺’dir. Teneke fiyatı 4.800₺’dir tenekeler 18kg’dır. Elimizde 1 ton civarı bulunmaktadır. Toptan alımlarda fiyat desteği sağlanır.

 7. Avatar Taha dedi ki:

  Adı soyadı: Muhammed Taha Aydın
  Telefon No : 05373725873
  Üretim İli: 2023
  Fiyatınız: 5000( teneke fiyatı )
  Açıklama: Balımız Hakiki katkısızdır, Şırnak bölgesi tarafına ait diken balıdır , Toptan alımlarda fiyat değişiklik gösterebilir ,Alacak kişi isterse test aşamasına da sokabilir. İyi Günler :)

 8. Avatar RIZA dedi ki:

  Tokat Zile deveci dagı ve ormanlarından 1gr sekersiz bal
  iletişim Rıza Balta TEL: 0555 452 3846

 9. Avatar turkerburc23 dedi ki:

  Tunceli yayla balı süzme-petek fiyat 325₺
  Karakovan 500₺
  Toptan satış fiyatımızdır.
  İletişim:0506 068 5127

 10. Avatar Mete Durna dedi ki:

  Adı soyadı: Mete Durna
  Telefon No: 0541 547 5156
  Üretim İli: Konya, Beysehir
  Fiyatınız: 500 TL
  Açıklama: Lavanta bahçemizde urettigimiz %100 Saf Lavanta Balidir.

 11. Avatar Mete Durna dedi ki:

  Selamlar Arkadaslar, Konya Beysehirde Lavanta bahçemizde urettigimiz Lavanta balinin Kg Fiyatı 500 TL dir. Toplu yapacak arkadaslar bize ulaşabilir

 12. Avatar Muhammed Ertunç dedi ki:

  Arkadaşlar öncelikle selamın aleyküm.Hakkarı-Van yöresinde arıcılık yapmaktayız.Elimizde çok kaliteli keven/kekik balı mevcut.Teneke fiyatımız:4500 TL’dir.Balımız her türlü tahlile açıktır. Tel:05352600187

 13. Avatar Ömer Sügür dedi ki:

  Kendimiz için üretim yapıyorum fazlasını satmak istiyorum . Ankara Kırıkkale ve Küre daglari civarinda çiçek balı üretimi yapmaktayim. 850g 66cc bal fiyatı 350tl 5415988725

 14. Avatar Mikail dedi ki:

  Cümleten selamünaleyküm Malatya da bölgesinde aracılık yapıyorum hakiki bal isteyenler toptan satışım vardır parekende satış yapmıyoru kendi başıma güveniyorum aramanızı bekliyorum

 15. Avatar Mert donmez dedi ki:

  Merhabalar bal alacak olan arkadaslar abiler gezginci arici olarak suzme cicek balim bulunmaktadir kg fiyati350 petekli bal fiyati 400 tl kastamonu kestane bali sinirli olup kg fiyati 1200 tl dir ballarım analize açıktır sipariş için iletişim 05379525587

 16. ORGANİK VİP BALIMIZ : ARICILIĞI HOBİ OLARAK BAŞLADIM. ÖĞRETMENİM. BALIMIN DOĞASI VE TABİ ORTAMI LAVANTA , KEKİK, GEVEN, SÜPÜRGE OTU,TÜTÜN,PAMUK GİBİ DEĞERLİ BİR BÖLGEDE YAPMAKTAYIM. BALIMIN ARKASINDAYIM. O ŞİKAYET VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ HERŞEYİN ÜZERİNDE…
  FİYAT KARA KOVAN VE SÜZME BAL TEK FİYAT 1200 TL AFİYET OLSUN

 17. Avatar Mustafa bahşi dedi ki:

  Karaman sarı veliler Toros dağlarından petek bal 400 kara kovan 700 tl

 18. Avatar Halil Uğur dedi ki:

  Antalya’nın en yüksek yaylarından 2300 rakımlı Gündoğmuş ilçesi üzerinde Kalecik yaylasında arılarımız konaklıyor . Toptan ve perakende Antalya Isparta bölgesine istenilen yerlere gönderim sağlanır . En doğal balları sofranıza ulaştırmak için güneşin doğumuyla birlikte çalışmaya başlıyoruz .. İsterseniz telefon üzerinden yaylamızı, arılarımızı, ballarımızı hepsinin fotoğraflarını görebilirsiniz ..
  Süzme bal : 300 tl
  Petek bal : 300 tl
  Karakovan balı : 500 tl

  İletişim : 0544 609 26 56

 19. Avatar İsmail Tuncay dedi ki:

  Ben Manisa da arıcılık yapıyorum. Çiçek balı üretiyorum. Süzme bal 400 TL. Petek bal 500tl. Karakovan 600tl. 30 Ağustos 2023de sağım yapılacak. Telefon 5438182548 katkısız saf bal. Az miktarda çok çeşitli çiçek balı.

 20. Avatar Semih nakit dedi ki:

  Rize’nin yüksek dağlarından biri olan palovit yaylasında olan kovanlarımızın bal fiyatı 1500 tl ve zilkale yaylasının en doğal kestane balımızın fiyatı ise 1200 tl dir.

 21. Avatar Fesih Nurçin dedi ki:

  “Nurçin Arıcılık” olarak
  Hakkari/Şemdinli’nin yüksek yayla rakımında arıcılık yapıyorum. Çiçek balı ve yoğun olarak geven ve kekik balı içerir..
  Süzme – Petek balı 350 TL
  Karakovan balı 450 TL

  0539 543 2124
  Fesih Nurçin

 22. Avatar Fevzi dedi ki:

  Bursa/Keles te yüksek rakımda çiçek balım çıkmıştır(kesinlikle ilaç kalıntısı yoktur).tahmini olarak 120 150 adet 72 cc likkavanozlara koyulmuş satışa hazırdır.adet 400 tl

 23. Avatar Maşuk demir dedi ki:

  Kendim için üretim yapıyorum az miktarda karakovan balim var fiyatı 450 TL istediğiniz şehire gönderim yapa bilirim. Yer Van

 24. Avatar Halil Aydemir dedi ki:

  Trakya
  Ayçiçek balı yeni mahsül
  Kilosu 250 TL
  Tel: 0536 271 9295
  Merhabalar çok severek yaptığım arıcılık İşini yaşımdan dolayı artık bırakıyorum yaklaşık 30 kovan arım var 30 teneke de elimde bal mevcut ilgilenen olursa kovanları ve elimdeki Bal’ları toptan olarak satmak istiyorum ilgililer yukardaki telefon numarasından iletişime geçebilir

 25. Avatar Deniz Coşkun dedi ki:

  Sakarya ili Akyazı ilçesinden 20 km Mudurnu istikametinde Gökçeler Köyünde üretim yapıyorum. Kestane ve Ihlamur çiçekleri ağırlıklı olan ve aslında kendi ihtiyacım için ürettiğim bu balın fazlasını sizlerle paylaşıyorum. Sınırlı miktarda , tamamen doğal bu ürünün 900 Gr kavanoz 450₺ ,
  450 Gr kavanoz 250 ₺ den satışa sunuyorum. Şifa Olsun.

 26. Avatar Tuncay dedi ki:

  Arımız pötürge yaylalarında bulunmaktadır. Süzme, petek ve esmer ipetek bal fiyatımız 300 TL. Karakovan bal fiyatımız 450 TL.dir balımız tahlile açık olup herhangi bir olumsuz sonuçta iade alınır. Kargo ile bütün adreslere gönderilir.

  1. Avatar Necdet bulut dedi ki:

   Bunlar kilo fiyatımı çıta fiyatımı

   1. Avatar Avrasya Arıcılık dedi ki:

    Kg fiyatıdır genelde ama yorum sahibi de cevaplayabilir.

 27. Avatar Murat işcan dedi ki:

  Tunceli ilinde arıcılık yapmaktayım. Kış ve bahar aylarında arılarım Çemişgezek ilçesinde dir. Haziran ayının ilk günlerinden itibaren ovacık ilçesine kuşluca köyüne yaylaya götürmekteyim. Çemişgezek ve ovacık ilçesinin bitki örtüsü farklıdır yılda tek bal sağımı yapmaktayım. İki bölgeni balı karışık olduğundan tadı ve kokusu oldukça güzel dır. Yiyenin bogazında yakma yapar. Kış aylarından çıkışta ve erken baharda arılarıma kek ve şeker şurup beslemesi yaparım bunun bala karışmadığından eminim yanlış anlaşılma olmasın. Analiz parasıyla balı bir gönderirim isteyen istediği yerde analız yaptırsın. Alım yüklü miktarda olursa ton bazlı toptan fiyatıda uygun olur. Normal fiyat buyıl için 300 e 600 gibi toptan fiyatı ise 200 e 400 tabi alınacak miktar ve istenilen biçim de fıyatı belirler. 0539 393 34 02 instagram adresim kuslucabal

 28. Avatar Enes dedi ki:

  Erzurum Karaçoban 2000 rakım doğal yayla balı 5359226112

 29. Avatar Veli CERAN dedi ki:

  Ceran Arıcılık olarak,
  Konya merkeze 80 km. Mesafede
  (Aksaray yolu)obruk bölgesinde Doğal arıcılık yöntemiyle %100 doğal (% 0 şeker) Süzme Çiçek Bal, Kara Kovan ve Petekli Bal üretimi yapmaktayız…
  Balımız yüksek oranda polenli ve doğal antibiyotik denginde olup,
  Yüzerlik, Yonca, Kangal Dikeni ve farklı dikenler, Hardal, iğde, akasya ve 10 larca ismi bilipte yazamadığımız bahar çiçeçlerinden oluşan balımızın tadına bakmak için arılığımıza bekleriz…
  Konya içi dağıtım ve şehir dışı kargo bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.
  Saygı ve Selamlarımızla…

 30. Avatar Habib Köse dedi ki:

  Kovanlarım, Konya merkeze yaklaşık 20 kilometre uzakta bulunan Sulutas köyündedir. Kovanlar, Gevele adıyla bilinen dağın eteklerinde olup 1500 metre rakımdadır. Arılarımızın dolaşabileceği yakınlıkta tarım arazisi yoktur. Şimdiye kadar ilaç olarak kovana hiçbir şey vermedim.
  Arılar çoğunlukla kekik, geven, yabani korunga ve diğer dağ çiçeklerinden nektar toplamaktadır.
  Bal sağımı Temmuz ayının sonu gibi yapılır.
  Balımızın kilogram fiyatı 300 TL’dir

  1. Avatar Habib Köse dedi ki:

   0505 581 52 86

  2. Avatar Habib Köse dedi ki:

   Habib Köse
   0505 581 52 86
   Üretim ili: Konya
   Fiyat: 300 tl-kg (süzme bal)

 31. Avatar Salih Demir dedi ki:

  Adı soyadı: Salih Demir
  Telefon No:0539 494 78 53
  Üretim İli: Antalya Beydağları rakım 2250 m.

  Fiyatınız: süzme çiçek Balı 300
  petekli Bal 400
  bal Ağustos da suzulecek.

  Açıklama: bulunduğumuz bölge kekik ve geven açısından zengin bir bolgedir balımız daha çok kekik geven içerir doğal hiçbir katkı vs. Bulundurmaz içermez;

  NOT: bal sezonunda hiçbir doğal veyahut kimyasal uygulama yapılmamıştır.

 32. Avatar Tevfik Çaptuğ dedi ki:

  Adı soyadı=Tevfik Çaptuğ
  No=05445348646
  İl-ilçe =Erzincan-Çayırlı .

 33. Adı soyadı: MEHMET ALİ EKİCİ
  Telefon No: 05422463095
  Üretim İli: BEYŞEHİR GÖLÜ KENARI
  Fiyatınız: Sorunuz
  Açıklama: BEYŞEHİR GÖLÜ kenarında 1160 rakımda ,zengin bitki folarasi ve endemik cesitliligin olduğu bir bölgede ,organik varova mücadelesi uygulanan kovanlarda severek ve doğaya ,arıya ve en önemliside insan sagligina saygi duyularak emek verilerek üretilmiş kendi balımdır.. Göl havası ve coğrafya eşsiz güzeliktedir. Kimyasaldan uzak, doğal bal ham bal Allah’ın izniyle şifadır…

 34. Avatar İsmail Yıldız dedi ki:

  Adı soyadı: İsmail Yıldız
  Telefon No: 05325879337
  Üretim İli: Kangal Sivas
  Fiyatınız: Sorunuz
  Açıklama: Sivas’ın 1650 rakımlı eşsiz çiçek çeşitliliğinin, mis gibi havasının ve pırıl pırıl sularının bulunduğu dağ ve ovalarında tamamen şekersiz bal üretmekteyiz. Şekersiz bal, organik bal, doğal bal, şifa bal.

 35. Avatar Oktay KAZAZ dedi ki:

  Bayburt Akşar Süzme ve petek balı

 36. Avatar Aras dedi ki:

  Oğul bal
  Hakkari nin 1800 rakımlı oğul mevki en yakın yerleşim yeri 30 km de üretilen tamamiyle doğal olan balımız her türlü analize açık
  Karakovan 550
  Süzne375
  0(532) 256 11 32
  Mesaj atın dönüş yapılır

 37. Avatar Zeki dedi ki:

  Adı soyadı:
  Yöreden Erzurum (Zeki ATINÇ
  Telefon No:
  05376734795
  Üretim İli:
  ERZURUM
  Fiyatınız:
  ÇİÇEK BALI SÜZME VE PETEK 400₺
  Karakovan çiçek balı 550₺
  Açıklama:
  Erzurumun yüksek rakımında tarım ilaçlarından uzak bir çok çiçek türlerinin özünden elde edilmiş doğal şekersiz, ilaçsız saf doğal balımızı sizlere sunuyoruz. Önceki sezon ballarımız tükenmiştir. Not Yeni sezon balları için arılarımız çalışmakta. 🐝

 38. Avatar Tayfun akan dedi ki:

  Karadeniz ıhlamur ve kestane balı temmuz da teslimat
  Fiyat : 500 tl
  TAYFUN AKAN 05448707193

 39. Avatar Yağız dedi ki:

  Adı:bülent(VETERİNER HEKİM)
  Bursa mudanya ilçesi 300 rakımda doğal kestane balı üretiyoruz temmuz ayı için ön siparişler alıyoruz. İletişim ve fiyat için :(05326261005) den ve whatsapp’ dan veya instagram; (Şeker_yaz) ve ( kestanebali16) adreslerinden merak ettiğiniz sorulara rahatlıkla ulaşabilirsiniz🍯🍯
  Saygılarımızla…….

 40. Avatar Yağız dedi ki:

  Adı; bülent (VETERİNER HEKİM )
  Bursa mudanya ilçesi 300 rakımda doğal kestane balı üretiyoruz şuan ön siparişler alıyoruz temmuz ayı için fiyat ve iletişim için;05326261005’den ve whatsap’dan ulaşabilirsiniz
  İnstagram adresimiz :( Şeker_yaz ) veya (kestanebali16) ‘danda merak ettiklerinize ulaşabilirsiniz🍯
  Saygılarımızla…….

 41. Avatar tyfnszgn35 dedi ki:

  Adı soyadı: Tayfun
  Telefon No: 5428159861
  Üretim İli: Gümüşhane
  Fiyatınız: Petek, süzme bal 350₺
  Açıklama: 1800 rakımlı Kelkit ilçesine bağlı Söğütlü Ernek Yaylası’nda çiçek balı ve polen üretimi yapmaktayız. Instagram hesabımız yayladangelsin29 dan takip edebilirsiniz.

 42. Avatar Nurcan Gezer dedi ki:

  Adı soyadı: (Nurcan Gezer )
  Telefon No: (5300737699)
  Üretim İli: (Niğde)
  Fiyatınız: (petekli 350 süzme 370)
  Açıklama: (Niğdenin Bor ilçesinde Halaç köyünde 1900 rakımlarda en yakın yerleşim yerine 10 km uzaklıkta doğal katkısız bal üretimi yapıyoruz.Geven kekik sarı kantaron Ballı Baba şabla ve binbir çeşit çiçekten elde ediyoruz bir bayan olarak 15 yıllık tecrübemle tertemiz kendi soframda ne görmek istiyorsam herkesin sofrasinada onu götürmek istiyorum.)
  Instagram:(Balla Biz)hesabından takip edebilirsiniz.

 43. Avatar Veysel Akbaş dedi ki:

  Adı soyadı: Veysel Akbaş
  Telefon No: 05333874892
  Üretim İli: Bayburt
  Fiyatınız: Çiçek Balı 350
  Açıklama: Bayburt Soğanlı dağı eteklerinde Tarım ilaçlarının kullanılmadığı 1700 rakımda üretilen balımız %100 Doğal dır.

 44. Avatar Şükrü cihad dedi ki:

  Çiçek gezengi balı hatayın yüksek yaylalarında en doğal şekilde üretilmiş tir fiyat 300
  Her türlü analize açıktır

 45. Avatar Tayfun akan dedi ki:

  Karadeniz ıhlamur ve kestane balı temmuz da teslimat

 46. Avatar Nesim dedi ki:

  Çiçek Petek: 300
  Çiçek süzme:320
  Tahlili

 47. Avatar İbrahim Duman dedi ki:

  Isparta Keçiborlu süzme lavanta balı fiyat 300 TL her türlü analize açık

 48. Avatar Uğur reis dedi ki:

  Bizde bal Ağustos ta çıkar fiyati da o vakit belirleriz. Doğal organik bal için bizi seçin. Uğur reis organik bal üretim çiftliği 05373587149 Ankara

 49. Avatar Yasin dedi ki:

  Adı soyadı: (YASİN DURU )
  Telefon No: (0544 365 48 07 )
  Üretim İli:( KASTAMONU )
  Fiyatınız: (ÇİÇEK BALI 350 – KESTANE BALI 650 TL )
  Açıklama: (KESTANE BALI VE ÇİÇEK BALI PETEK SÜZME ÇİÇEK BALI TAŞKÖPRÜDE KESTANE BALINI CİDEDE ÜRETMEKTEYİZ

 50. Avatar hakan dedi ki:

  Adı soyadı: Hakan gül
  Telefon No: 5433505091
  Üretim İli: sinop
  Fiyatınız: petek bal: 350 TL
  Açıklama: Köyümüz yaylasından üretilen nadide çiçeklerden elde edilmektedir.

  1. Avatar www.arici.yasar dedi ki:

   Çiçek balı teneke 27 kg. Toptan tenekesi 3500tl çam.balı tenekesi 4500 TL.yer izmir.05368441016

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir