Ana Arı Gen Dilek ve Şikayet

Ana Arı Gen Dilek ve Şikayet

Bu tarih itibari ile Ana Arı Gen firması ile ilgili herhangi bir şikayet ve olumsuz bir değerlendirme tarafımıza ulaşmamıştır.

Ana Arı Gen firması kendi sektöründe etkili ve sağlam bir firmadır. Bilerek veya isteyerek hiçbir müşterisini mağdur edemeyecektir. Tabi yoğun dönemlerde ve günlerde aksamalar olabilir ama mutlak surette zarar ve ziyan her şekilde telafi edilmektedir. Arıcılık sektöründen tanınmış bir şirket olduğu için paket arı olsun ve ana arı olsun zamanında sağlam bir şekilde müşterilerine ulaştırmaktadır.

Tabi yine bu hakkında bir şikayet söz konusu ise aşağıdaki yorumlar kısmından yazmanız durumunda acil bir şekilde ilgili firma ile bağlantı kurulup, sorunuz ne ise hızlı bir çözüm oluşturulmaktadır. Tabi bizlere aşağıdaki yorumlar kısmından iletmeden önce ilgili firmanın telefon numaralarını arayarak yada WhatsApp üzerinden bağlantı kurarak da hızlı bir çözüme ulaşabilirsiniz. Yok ben bunları denedim yada farklı bir sorunuz varsa hiç çekinmeden aşağıya yazabilirsiniz.

İlgili firmanın yaptığı işlemler ikiye ayrılmaktadır; paket arı satışı ve ana arı satışı yapmaktadır.

Paket arı dediğimiz yani satılık arı; çerçeve hesabı olarak 6-7-8-9 çerçeve sayılarına göre Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine teslimat yaparak dağıtım yapmaktadır. Aynı zamanda silkme usulü (paket arı) olarakta teslimatları yapmaktadır. Dağıtımını yaptıkları arılar ırklarına göre ve bölgelere uyacak şekilde ayarlanmaktadır.

Diğer bir satışını yaptıkları ana arı; farklı ırklardan olan ana arıları erken ilkbahar başlayarak kargo vasıtası ile tüm Türkiye’ye göndermektedirler. Yine kargodan kaynaklı ölümler ve çiftleşme problemi olan ana arılar ise telafi edilmektedir. Yine daha fazla ayrıntı ve sipariş için Ana Arı Gen  sitesine gidebilirsiniz.