Arıcılık

Ana Arı Gen Dilek ve Şikayet

ana arı gen dilek ve şikayet

Bu tarih itibari ile Ana Arı Gen firması ile ilgili herhangi bir şikayet ve olumsuz bir değerlendirme tarafımıza ulaşmamıştır.

Ana Arı Gen firması kendi sektöründe etkili ve sağlam bir firmadır. Bilerek veya isteyerek hiçbir müşterisini mağdur edemeyecektir. Tabi yoğun dönemlerde ve günlerde aksamalar olabilir ama mutlak surette zarar ve ziyan her şekilde telafi edilmektedir. Arıcılık sektöründen tanınmış bir şirket olduğu için paket arı olsun ve ana arı olsun zamanında sağlam bir şekilde müşterilerine ulaştırmaktadır.

Tabi yine bu hakkında bir şikayet söz konusu ise aşağıdaki yorumlar kısmından yazmanız durumunda acil bir şekilde ilgili firma ile bağlantı kurulup, sorunuz ne ise hızlı bir çözüm oluşturulmaktadır. Tabi bizlere aşağıdaki yorumlar kısmından iletmeden önce ilgili firmanın telefon numaralarını arayarak yada WhatsApp üzerinden bağlantı kurarak da hızlı bir çözüme ulaşabilirsiniz. Yok ben bunları denedim yada farklı bir sorunuz varsa hiç çekinmeden aşağıya yazabilirsiniz.

İlgili firmanın yaptığı işlemler ikiye ayrılmaktadır; paket arı satışı ve ana arı satışı yapmaktadır.

Paket arı dediğimiz yani satılık arı; çerçeve hesabı olarak 6-7-8-9 çerçeve sayılarına göre Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine teslimat yaparak dağıtım yapmaktadır. Aynı zamanda silkme usulü (paket arı) olarakta teslimatları yapmaktadır. Dağıtımını yaptıkları arılar ırklarına göre ve bölgelere uyacak şekilde ayarlanmaktadır.

Diğer bir satışını yaptıkları ana arı; farklı ırklardan olan ana arıları erken ilkbahar başlayarak kargo vasıtası ile tüm Türkiye’ye göndermektedirler. Yine kargodan kaynaklı ölümler ve çiftleşme problemi olan ana arılar ise telafi edilmektedir. Yine daha fazla ayrıntı ve sipariş için Ana Arı Gen  sitesine gidebilirsiniz.

8 yorum “Ana Arı Gen Dilek ve Şikayet

 1. Avatar Mevlüt Akyıldız dedi ki:

  Sipariş vermiş olduğum iki paket arı dağıtım yapan şöför ün kötü bir organizasyonu sonucunda arılar tesli edilmemişti ancak bugün kendi ayrılıklarından iki adet paket arı temin ederek tarafıma teslim ettiler bu konuda firma sahibi Cihan beye , özellikle öykü hanıma ve Osman beye teşekkür ediyorum

  1. Avatar Avrasya Arıcılık dedi ki:

   Hayırlı olsun, teşekkür ederiz. Görüşmek üzere.

 2. Avatar Ahmet Özel dedi ki:

  Selam 20 kovan 8 citali plastik kovan 05520855988 tlf amasya merkez ahmet özel adına aldım gönderim bayram sonu denmişti aradım önceden bu sipariş ne zaman bana amasya teslimat olacak.

  1. Avatar Avrasya Arıcılık dedi ki:

   3-4 gün içinde paket arıların teslimatı yapılacaktır. Ana Arı Gen sitesinin paket arı sipariş alanında gerekli bilgilendirmeler anlık yapılıyor takip etmeyi unutmayın lütfen.

 3. Avatar oktay tunç dedi ki:

  16765-16761 bolu siparişlerim kargoya verildimi

  1. Avatar Avrasya Arıcılık dedi ki:

   Kargoya verildikten sonra SMS ile bilgi gelmektedir.

 4. Avatar o_tipiler dedi ki:

  16626 sipariş no ile 2 adet ana aldım.ana arılar cumartesi kargoya verilmiş bugün şubeye gelmis yarın eve teslim olcaktı ben şubeden teslim aldım.ananın 1 inde problem yok diğerinde işçiler ölmüş anada sersemdi o şekilde kovanlara verdim.sonuç ne olur bilemiyorum ama büyuk ihtimalle ana ölebilir.
  diğer bir sorunda 2 ana siparişi verdim ırkları farklı idi lakin işaret veya herhangi bir yazı yok ben bu arıları nasıl ayırt edebilirim.yarın anayı kontrol edicem çıkmadan ölmüs ise maduriyetim giderilicekmi.

  1. Avatar Avrasya Arıcılık dedi ki:

   Herhangi bir ölüm veya problem olursa telafi ediyoruz. Sorun etmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir